HP15

Pasta do mycia rąk na bazie mączki drzewnej

  • codzienne mycie mocno i średnio zabrudzonych rąk
  • bez piasku, delikatnie perfumowana
  • neutralne pH
  • nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników
  • zawiera substancje chroniące skórę przed wysuszeniem

Opis produktu:
Pasta Putzolin Extra – to specjalny preparat do mycia rąk na bazie syntetycznych środków powierzchniowo czynnych. Zawartości mączki drzewnej mechanicznie wspomaga działanie substancji myjących, dzięki czemu pasta umożliwia dokładne, a zarazem delikatne czyszczenie skóry rąk. Putzolin Extra stworzona została na podstawie najnowszych badań, jest bardzo ekonomiczna w użyciu i ma przyjemny zapach. Nie zawiera piasku, nie zapycha kanalizacji.

Zakres stosowania: W gospodarstwach domowych, warsztatach, przemyśle, kopalniach, wszędzie tam, gdzie ręce podczas pracy ulegają zabrudzeniu. Pasta jest mocno skoncentrowana 10 litrów produktu waży 10 kg.

Sposób użycia: niewielką ilość pasty nanieść na brudne dłonie, dobrze wetrzeć, po rozpuszczeniu brudu zmyć wodą. Pasta może być dozowana przy pomocy dozowników naściennych.

POJEMNOŚĆ: 10 l / 10 kg wiaderko

PALETA: 44 szt.

Zamów produkt

Zadzwoń do biura 509-490-052 lub wypełnij formularz
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.unihurt.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIHURT Marcin Zajkowski, Rybaki 30 18-413 Miastkowo, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@unihurt.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny