SC56 Micro Power BIO

Biologiczny neutralizator plam i zapachów

  • Skuteczny
  • Bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
  • Łagodny dla materiałów
  • Działanie odtłuszczające

Opis produktu:

Unikalny preparat do usuwania zabrudzeń, plam pochodzenia biologicznego i organicznego. Szybko usuwa ślady i zapach, likwiduje źródła przykrych zapachów, rozpuszcza tłuszcz. Zawiera płynną mieszankę kultur bakteryjnych, enzymów i środków powierzchniowo czynnych, dobranych do rozkładania wielu rodzajów związków organicznych. Wolne enzymy i środki powierzchniowo czynne dodawane są w celu przyspieszenia rozpadu. Zawarte w produkcie bakterie dobrano do wytwarzania enzymów z grup: amylazy – rozkłada skrobię, proteazy – rozkłada białka, lipazy – rozkłada tłuszcze, oleje, smary, celulazy – rozkłada cukry złożone, celulozę. Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. Bezpieczny dla powierzchni.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć.

Plamy na dywanach, tapicerce, pościeli, obrusach: spryskać, natrzeć (gąbką), odczekać do zadziałania, usunąć (zebrać) za pomocą chłonnej ściereczki (np. mikrofibra). Po usunięciu plamy powierzchnię osuszyć ręcznikiem papierowym / odkurzyć. Najlepiej działa na świeże zabrudzenia. Usuwanie przykrych zapachów: w toaletach lub pisuarach, rozpylić produkt w stos. 1:1, pozostawić do działania przez 12-24 godz. Odpływy kanalizacyjne, kratki: co wieczór około 20 ml produktu wlać do kanalizacji, spłukać niewielką ilością wody ok. 50ml wody, zostawić na noc. Czyszczenie podłóg wodoodpornych: 1,5 l na 10 l wody.

Temperatura stosowania i przechowywania: 5-30 ° C.

Art. Nr.: Pojemność Karton Paleta
12608 650 ml Butelka 12 x 650ml 480
12608 250 ml Butelka 25 x 250 ml 60×25

Zamów produkt

Zadzwoń do biura 509-490-052 lub wypełnij formularz
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.unihurt.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIHURT Marcin Zajkowski, Rybaki 30 18-413 Miastkowo, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@unihurt.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny