WP10 Poly Glanz

Środek na bazie rozpuszczalnych w wodzie polimerów, do mycia i pielęgnacji podłóg

  • świeży, przyjemny zapach
  • myje i pielęgnuje w jednym cyklu pracy
  • może być polerowany, podnosi połysk
  • do mycia maszynowego i ręcznego
  • do wszystkich posadzek wodoodpornych


Opis produktu:
Poly Glanz to skoncentrowany, oparty na polimerach produkt do zabezpieczania wszystkich powierzchni odpornych na wodę. Nadaje się również do mycia i pielęgnacji w jednym cyklu pracy. Idealny do regeneracji powierzchni zabezpieczonych warstwami ochronnymi, usuwa płytkie rysy i ubytki. WP10 PolyGlanz czyści powierzchnie porowate, zabezpieczając je filtrem ochronnym. Idealny do codziennego mycia podłóg z linoleum, PCV, gresu, lastryko, betonu, kamienia naturalnego.
Produkt doskonale sprawdza się na powierzchniach laminowanych, panelach, parkiecie lakierowanym, a także na podłogach z drewna surowego i olejowanego. W celu uzyskania większego połysku, powstała po umyciu warstwa ochronna może być polerowana. Może być stosowany w metodzie Cleaner. W koncentracie środek stosuje się do zabezpieczania posadzek. Polerowanie polerką wysokoobrotową podnosi połysk powierzchni. Produkt właściwie dozowany nie odkłada się.

Dozowanie:
Jako powłoka ochronna:
Stosować po dokładnym wyczyszczeniu powierzchni, położyć 1 do 3 warstw i każdą pozostawić do wyschnięcia na 20-30 minut.

Do codziennego mycia i pielęgnacji:

  • podłóg zabezpieczonych: 50-150 ml na 10 l wody
  • podłóg niezabezpieczonych: 50-200 ml na 10 l wody
  • uzupełnianie polimerów metodą natryskową (Cleaner): 50-380 ml na 10 l wody
  • Wyższe dozowanie zwiększa połysk powierzchni, zdolność wypełniania rys i porów,
  • uzupełniania warstw ochronnych.

Wartość PH: 8-9

POJEMNOŚĆ: 1 L butelka/ 10 L kanister
KARTON: 12×1 L/ 10 L
ILOŚĆ PALETA: 2×30/ 60

Zamów produkt

Zadzwoń do biura 509-490-052 lub wypełnij formularz
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.unihurt.com oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UNIHURT Marcin Zajkowski, Rybaki 30 18-413 Miastkowo, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@unihurt.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny